MORAVSKÝ  DEMIŽÓN  2007

V sobotu 1.12.07 jsme vyrazili do Nového Jičína na Moravský demižón podpořit Janu Krátkou, která vyhrála 1. místo v kategorii žen. Moc zájemců z našich řad nebylo a tak jsme se k JaHovým vešli do auta. Již při té dlouhé cestě tam jsme si připravovali bříška – trochu aperitivu a něco mastnějšího do žaludku nikdy nemůže uškodit. O to mastné se postaral Pavel Lacina (brácha dorazil později přímo na místo), kterého jsme doma vyzvedli od nedokončené zabíjačky. Ale naštěstí jitrničky a ovárek už stihli dodělat. 

Na místo jsme dorazili v nejvyšší čas, protože než jsme dopili první pivečko, bylo vyhlašování. Ti na třetích místech dostávali demižóny s pěti litry vína, druzí s deseti, to všichni zvládali, ale za první bylo dvacet litříků a jelikož to Jana nemohla unést, tak k tomu vyhrála i nosiče. 

Trochu nervozity. Přeci jen to bylo popvé. Třetí místa

Druhá místa A ti nejlepší!!!

Prvně to vypadalo, že to chce sama vypít!!! Ale ne, přeci jen se podělila. A snad se všemi.

A Jiří se snažil! Občas byli jedno tělo a jeden duch, jenže Honza si z toho nic moc nedělal. 

Čím to asi bylo? No posuďte sami. My si dokonce vyhlásili takovou soukromou soutěž o nejhezčí děvče, někteří chlapi nám to schválně kazili, některé nám dokonce daly košem, ale jiné se i snažily. Ovlivňování porotců tam bylo také! Poznáte, která to vyhrála? 

Porotci to brali vážně. Někdy se dlouze zadívali!

Největší adeptky na vítězství.

Někdo jí to kazí. Snad si to s ním pak vyřídila ručně a stručně!!!

Jak ten Zdenek září! Čím to asi bude?

No teda .....

No nakonec jsme se nedohodli na vítězce, protože každému se líbila jiná, ale tak to přeci má být. Určitě nejhezčí byla Jana s demižónkem!

Ze začátku bylo poznat, kdo na čem létá, protože červené víno vyhrávali rogalisté a padáčkáři bílé. Pak si to různě měnili a ochutnávali od druhých, ale to už bylo jedno. Všichni jsme se dobře bavili. 

Jana měla zajímavou nehtovou úpravu

Ve vedlejším sále se tančilo a hrála nám k tomu dobrá kapela. Postupně se taneční kreace zlepšovaly a později nebylo poznat, kdo co tančí. 

U demižónků jsme se podívali na dno a v pozdních nočních hodinách vyrazili na ubytovnu. Ta byla na opačné straně města (byla v místním plaveckém bazénu), ale taková noční procházka má taky své kouzlo. 

Hurá do víru velkoměsta! Kam nás to ten Honza vede?

Zvláštní noční život?! Viděl to někdo takhle i v reálu?

Jak jsme ráno vstali, dali jsme koupel, opět procházku na druhou stranu města, tam výbornou česnečku a pak návrat domů. Pěkné to bylo!

Koupel byla bezvadná. Žádný rychlý přesun.

Vlasta / foto - kdo měl ruce
http://www.pgv.cz/