Ve čtvrtek 1.11.07 mě Honza nasadil brouka do hlavy, když mi dopoledne poslal SMS,  že je a bude hezky a víkend bude stát za prd, tak jestli nevytáhneme krosny. 

Vývoj počasí Vývoj počasí

Vývoj počasí Vývoj počasí

Počasí na Bischlingu - z webové kamery - údolí je plné mlhy

Odepsal jsem, že nemohu, že jsem v práci v jednom kole, ale naštěstí kolem druhé došlo k přerušení pracovní činnosti a tak jsem rychle zmizel domů. Pobral jsem potřebnou výzbroj, ani jsem se nepřevlíkal z pracovního a mazal za barák odstartovat. 

Foukal tak dvoumetr od západu, na startování ideální, ale kdo proti tomu má lítat? Zato po větru to pěkně ubývalo. Bohužel jsem neměl domluvený pozemní personál, abych to vzal jen  někam po větru a tak jsem se držel po okolí – Peč, Lidéřovice, Urbaneč, Dačice, Pěčín. 

Bylo vidět hodně srnek, ale nejvíce fotek jsem udělal zbarveného podzimního listí, které bylo pěkně nasvícené díky jasné obloze a ještě drželo na stromech. Překvapilo mě, že ani žádná větší zima nebyla. 

Po více jak hodince jsem přistál zpátky u auta a pochvaloval si první listopadový den. Slunko se sklánělo k obzoru a stíny se už hodně natahovaly. 

Tento měsíc nám krásně začal  a snad si to dál zbytečně nezkazí. 

Tak co? Polítal ještě někdo? 

Vlasta
http://www.pgv.cz/