Rodeo 10.2.2007

Je to asi 14 dní, co jsme si domů přivezli nového mazlíka. Jeho jméno - Rodeo - sice mazlíkovsky nezní, ale náš nový člen rodiny je prostě potěšeníčko... Od první chvíle mě jazyk pálil jako kus žhavýho železa, jak jsem to potřebovala vykecat. Jenže jsem dostala zákaz. Honza mínil, že to bude překvápko, někam s ním přiletí a bude ...

V pátek jsme neodolali a jeli ho nad Luka vyvětrat. Honza ho složil, připravil a... začalo slušně foukat. Tak jsme jen poběhali na sucho, po louce s motorem na zádech.

V sobotu to už vypadalo líp. Olda svolával piloty, tak jsme se těšili, jak budou motoráři překvapení. Vlastík byl v práci a tak Honza vymýšlel, že zaletí nad Centropen (kde pracoval) a zamává mu.

Počasí změnilo naše plány. Tomáš říkal, že u nich je krásně a tak místo na Pěčín, kde byla deka, se pelášilo na Černov.

Na Černově, kde je pěkná cesta, jsme se sešli s Oldou. Honza namontoval odviják a já si poprvé vyzkoušela Speedyho. Za odborného dozoru a cenných rad zkušeného Streamisty - Oldy jsem poprvé odstartovala.  BOMBA.

Během chvíle se zatáhlo. A tak mám za sebou i první základnu :o))

Pak jsem ještě půjčila padáček Honzovi, aby si ho vyzkoušel

Když přijela Tombanda, Radek s Jirkou a Petr, přesunuli jsme se o kousek dál na pěkně velikou louku. Tady přišlo na řadu i naše Rodeo. Byli sice tací, co na něj vyplazovali jazyk, ale pak ochotně radili, co a jak dělat. 

Pak už přišel první start. ... bylo to trošku rodeo, ale Honza to zvládl. 

Po přistání, kdy mu úsměv přimrzl na tváři, jsme jeli spokojeně domů. Myslím, že název KVEDLÁCI už používat nebude.

.... nebo jen občas.....  :o)))

Jana JaHo

www.pgv.cz